Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-25, 11:38   #1
natusiaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6

Co moglibyście mi doradzi? czekam na propozycje :D


Pewna osóbka doradziła mi żebym założyła nowy wątek i bardzo jej dziekuje miałam z tym mały kłopocik ale jakoś mi sie udało
No to zaczne od początku ...
Mam mały problemik z moim wyglądem.. bardzo bardzo chciała bym coś zmienić ale sama jakoś nie potrafie sobie pomóc.. Wiec prosze o wasze rady! Mam kręcone włosy które spinam w kucyk bo gdy mam je rozpuszczone to po jakimś czasie mam straszna szope na głowie co bardzo mi sie nie podoba.. zawsze marzyłam o długich włosach ale nigdy nie miałam nerwów by je zapuszczać więc zawsze mam je ścięte do ramion.. Kilka razy nawet próbowałam sobie prostować włosy nawet z tego powodu kupiłam sobie prostownice ale po pewnym czasie przestałam sobie prostować bo to bardzo niszczyło moje włosy.. moze macie jakieś dobre pomysły jakie mogłabym nosić fryzurki w których naprawde było by mi ładnie? Zreszta wszystkie propozycje beda mile widziane..
Chciałabym sie też zacząć malować.. zatuszować jakoś moje nie doskonałości na twarzy.. mam jasną cere i mały problem z trądzikiem który chciałabym jakoś odrobinke zatuszować zeby nie było go aż tak bardzo widać chociaż nie jest on aż taki straszny chociaz sa takie dni kiedy najchętniej wolałabym nie wychodzić z domu.. Chciałabym żeby makijaż był delikatny zeby nadawał sie do szkoły ale tez makijaż na jakies imprezki.. Jak macie jeszcze ogólnie jakies porady to nie wachajcie sie PISZCIE ŚMIAŁO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JA.JPG (84,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ja 2.JPG (76,0 KB, 105 załadowań)
natusiaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując