Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ... Panna młoda indyjska ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-27, 23:53   #91
7minutesinheaven
Raczkowanie
 
Avatar 7minutesinheaven
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 428
Dot.: ... Panna młoda indyjska ...

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
kopara mi opadła jestem kolejny raz pod wrazeniem cudownie zrobionych zdjęć! powiedz jak to robisz nie wierze ze telefonem;P makijaz śliczny i świetna stylizacja
pozdrawiam
Dziękuję.
no tak się składa, że wówczas wszystkie zdjęcia robiłam telefonem...


Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
makijaż rzeczywiście robi wrażenie tylko... nie można ocenić niestety ile w tym jest makijażu a ile obróbki graficznej
fajnie by było zobaczyć oprócz zdjęć upiększonych, po prostu makijaż, jak to jest w zwyczaju na MM
Zdjęcia nie były po obróbce, po prostu telefon nie robi zdjęć na tyle wyraźnych i dokładnych, czego zresztą miałam doskonałą świadomość...
Inne makijaże, obfotografowane aparatem mają już lepszą jakość i dokładność.

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Poprzedniczki wszystko juz napisaly co moglobyc napisane, wiec wystarczy mi sie po prostu dolaczyc. Pieknie wygladasz, cudna stylizacja. Ale wolalabym zdjecia bez ingerencji ps. Poniewaz trudno jest sie domyslec, jak makijaz wygladal na zywo.
Dziekuję.
i znów muszę rzec, że ps'u tu nie było, jedynie gdzie niegdzie tło przyciemniane, ale moja postać nie ruszana.
zdjęcia wyglądają jak po obróbce, ale to tylko i wyłącznie wina aparatu z telefonu...

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
o m a m u n i u ....Ja...ja tu jeszcze przyjde i powiem co mysle bo mnie na razie zatkalo z wrazenia.

I tyle..


Cytat:
Napisane przez olcia3012 Pokaż wiadomość
no ślicznie cudownie przebajecznie i niewie co powiedziec ale bardzo ale to bardzo mi sie podoba
cieszy mnie, że się podoba.
dziękuję serdecznie!
__________________
Dil da mamla hai dilbar.

http://gadane-po-babsku.bloblo.pl/

-czyli co w głowie może siedzieć.
7minutesinheaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując