Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-09, 16:45   #15
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Cytat:
Napisane przez sugar_free Pokaż wiadomość
Chyba jestem jakaś dziwna, bo oprócz czwartego zdjęcia to mi się te po prawej bardziej podobają
Mam to samo

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez klyrka Pokaż wiadomość
Każdego z osobna sprawa jak się lubi malować, ja wolę mocniejszy makijaż bo lepiej się w nim czuje, nawet jeśli wyglądam na starsza to co to komu przeszkadza? Myślę, że w tym wieku to nie jakiś większy problem, ważne by było estetycznie i niekomicznie.

No ja też właśnie nie rozumiem tego parcia na odmładzanie/niepostarzanie, na bycie sexy, na podobanie się, na bycie modnym...

Czy wszyscy muszą tryskać młodością, seksapilem i wpasowywać się w jakieś ogólnie przyjęte kanony? Niektórzy lubią dodać sobie te 5 lat, 5 kilo, 5 pasek w dresie... i wolą podobać się sobie niż podobać się komuś tam, a samemu nie czuć się ze sobą dobrze. Choćby nie wiem jak się starać to wszystkim się nie dogodzi, więc lepiej się skupić na tym co nam się podoba, a nie czego od nas oczekują inni.
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora