Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-09, 17:56   #17
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Cytat:
Napisane przez klyrka Pokaż wiadomość
Każdego z osobna sprawa jak się lubi malować, ja wolę mocniejszy makijaż bo lepiej się w nim czuje, nawet jeśli wyglądam na starsza to co to komu przeszkadza? Myślę, że w tym wieku to nie jakiś większy problem, ważne by było estetycznie i niekomicznie.
Też nie rozumiem tego parcia na delikatny makijaż u absolutnie każdej osoby. Niektórym jest po prostu bardziej do twarzy w mocniejszym makijażu. I rozświetlania też nie rozumiem- każdy, kto sławi ten rozświetlacz jako obowiązek każdej kobiety chyba nigdy nie miał tłustej cery i plecie bezlitośnie straszne głupoty. How about- perłowe cienie, wg. mnie, raczej postarzają, nie każdemu perłowy blask pasuje, nie każdy uważa taki makijaż za ładny, moim zdaniem w wielu przypadkach taki wygląd raczej szpeci, niż zdobi.
Ja również nie widzę za bardzo różnicy pomiędzy tymi "postarzonymi" zdjęciami, a "normalnymi".
Co więcej, nie przesadzajmy- może różnica w wyglądzie dodająca 5 lat jest "dramatem" w wieku 50 lat, ale u młodych dziewczyn to chyba bez znaczenia, czy ktoś wygląda na 20, czy 25, nikt na ich widok nie dzwoni po zakład pogrzebowy
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora