Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Louis Vuitton część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-09, 18:21   #4942
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez krolewna110 Pokaż wiadomość
Zadzwon do butiku w Warszawie. Wysylaja kurierem na swoj koszt niezaleznie od ceny. Bedziesz musiala zrobic przedplate.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


Dla szpanu to kupuje sie torebki za kilkanascie tys Euro i wiecej.
Podstawowe modele LV czy tez prady sa zdecydowanie warte swojej ceny. Mam kilka modelki, kupionych kilkanascie lat temu ( Prada, Louis Vuitton i Chanel) i zdecydowanie bede bronic ich jakości. Jeśli szukacie torebki na dziesieciolecia to chetnie podpowiem jakie modele wybierac.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------


A powiedz ile czekalas? Mnie powiedziano, iż czeka sie 7 miesiecy a po wplacie 2-3. Zrobilam częściową wpłatę i czekam juz 2gi miesiac. Kto Cie obsługiwał?
Trzeba wiedzieć jak rozmawiać z ludzmi po prostu...
Czekałam 10 dni ...pani Ania mnie obsługiwała.
Na metis tez nie musiałabym czekać...
Swietna dziewczyna, rzeczowa i konkretna. Tych torebek juz nie będzie. Favorite mam na mysli.

Nie ja nie dzwonie do butiku, bo nikt nie odbiera, dzwoniłam bezpośrednio do niej, ale nie chce, żeby potem ktos podawał, ze ja nie musiałam czekać....nigdy na nic tam nie musiałam czekać dłuzej niż 2 tygodnie...

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kass100 Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupu. Czy mogłabyś udzielić nowicjuszce porad jak dokonać zakupu torebki LV (interesuje mnie worek Neonoe w monogramie) poza sklepem stacjonarnym, na odległość. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
Nie dzwonilam do butiku, bo nigdy tam nikt nie odbierał. Dzwonilam bzposrednio do pani, ktora tam pracuje butiku lv w Vitkacu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B5E01E9C-85E9-4514-9812-9935B98DC6B5.jpg (86,2 KB, 106 załadowań)
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2019-09-09 o 18:45
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora