Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-07, 18:44   #89
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Test zrobiłam dzisiaj rano,wynik negatywny brzuch sie powiększa jak na okres,ale niestety już 59 dni go nie mam.Na USG tylko torbiel ciąży niby nie na jak to lekarz powiedział.Wiec dlaczego tak długo nie mam okresu?
Najdłużej nie miałam 55 dni a teraz takie coś
Torbiel może powodować brak miesiączki. Dlaczego nie dostałaś luteiny?

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pisałam tu ponad miesiąc temu dla przypomnienia mam regularny okres około 28-29 dni, ale w kwietniu dostałam dopiero w 36 dniu cyklu (wtedy kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i robiłam 2 testy i wyszły negatywnie-normalnie dostałam okres trwał 5 dni). Teraz jest 35 dzień cyklu a okresu nadal nie ma, kochałam się z chłopakiem ale z zabezpieczeniem i nie mieliśmy żadnych przygód. Troszkę się martwię, zawsze miałam regularną miesiączkę a teraz przeraża mnie długość cykli. Nie wiem co jest tego przyczyną. Nie mam żadnych stresów, nie przyjmuję antybiotyków.
Co o tym myślicie?
Może jakieś zmiany hormonalne, torbiele. Kiedy miałaś ostatnio usg?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
NAJPEWNIEJSZY jest test wykonany w dniu spodziewanej miesiączki, te po tygodniu to tylko ściema.
Zgadzam się. Po 10 dniach można zrobić betę lub test z moczu w laboratorium. Czasem domowy nawet w terminie @ nie wychodzi, mimo ciąży.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kikimorka Pokaż wiadomość
Czy ja też mogę pomarudzić?
Okres spóźnia mi się od 10 dni, chociaż zawsze jest bardzo regularny (28 dni). Zabezpieczaliśmy się, nic nie pękło, nie zsunęło się. Test po 5 dniach spóźnienia wyszedł negatywny. Ryzyko ciąży jest minimalne, no ale wiadomo...
Nie wiem o co chodzi, co to może być i ile jeszcze poczekać z pójściem do lekarza, żeby mógł powiedzieć coś konkretnego.
Zaczekaj jeszcze kilka dni i idź do lekarza. Da Ci tabletki na wywołanie. Czasem tak po prostu jest - jakieś zawirowania hormonalne mogą być. A jeśli na fundusz, to już się zapisz, bo tak od razu się nie dostaniesz.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując