Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Braun Silk Epil 9561
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-05, 19:39   #5
pryzka
Przyczajenie

Dot.: Braun Silk Epil 9561

Osobiście jestem zachwycona depilatorem. Ergonomiczny kształt, elegancki wygląd to cechy, które widać na pierwszy rzut oka, a przecież również są dla nas istotne. W zestawie znajdują się dodatkowe akcesoria: nasadka masująca, nasadka zapewniająca maksymalny kontakt ze skórą, do przycinania i do depilacji twarzy. Szeroka głowica zapewnia prawdziwie krótki czas depilacji, a dzięki temu, że jest ruchoma z łatwością dociera nawet w trudno dostępne miejsca. Lampka podświetlająca nie pozwala ominąć żadnego włoska. Dzięki tym cechom efekt depilacji jest powalający - nogi gładkie i bez podrażnień przez długi czas. A nasadka masująca powoduje, że depilacja staje się bezbolesna

Prosta obsługa urządzenia: wymiana nasadki, czyszczenie - zajmują kilka sekund. Depilator jest bezprzewodowy, więc nie przeszkadzają żadne kable, a ładuje się bardzo szybko. Dzięki różnorodności nasadek można pozbyć się włosków w dowolnym miejscu na ciele. Najbardziej jestem zadowolona z nasadki masującej - jest dokładna i bezbolesna. Dzięki nasadce ścinającej można się raz na zawsze pożegnać z jednorazowymi maszynkami, natomiast nasadka do depilacji twarzy jest bardzo precyzyjna. Jestem też zachwycona możliwością depilacji na mokro.

Główne zalety depilatora to szybkość, dokładność i wygoda. Ze szczerym sumieniem polecam i zachęcam do wypróbowania!
pryzka jest offline