Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-20, 13:21   #1184
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań - dr Michał Szuber



Ten pan to ginekolog-endokrynolog. Trafiłam do niego świadomie, po przejrzeniu opinii na znanym lekarzu, szukalam bardziej endokrynologa i gdyby opinie się potwierdzily to pewnie bym tutaj o nim nie pisala.



Pan doktor ma taką manierę, ktorej bardzo nie znosze u lelarzy, a mianowicie zwraca sie do pacjentek "na ty". To dla mnie oznaka braku szacunku i braku kultury osobistej. Generalnie jesli chodzi o wiedze i podejscie od strony fachowej to jest ok, ale drazni niewychowanie. Pan doktor lubi sobie przy pacjentce przeklnąc lub uzyc niefachowego teminu np. chcial sprawidzic czy bedac na badaniu przed owulacją czuję w jakims stopniu podniecenie zadal mi pytanie "jak sie czujesz? Chce ci sie bzykac?" Zamurowalo mnie gdy to uslyszalam. Niestety musialam sie przed doktorem rozebrac do naga, bylo to upokarzajace gdy lekarz zachowuje sie tak jak sie zachowuje. Poza tym odnioslam wrazenie, ze pan doktor wie lepiej a pacjentka jest tempa jak but i nie wie nic. Dlugo dochodzilam do siebie po tej wizycie. Mialam wrazenie ze zostalam mentalnie zgwalcona. Gdybym nie musiala do niego isc ponownie to bym nie poszla, ale mam wyniki do skonsultowania wiec zobaczymy jak sie bedzie odbywala kolejna wizyta.



Ogolnie czlowiek bardzo buraczany, choc niektorzy nazywają to "specyficzne poczucie humoru", no nie wiem, dla mnie to totalny brak kultury osobistej. To bardzo utrudnia badanie zwlaszcza tak intymne.
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując