Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-02, 02:30   #667
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez xneami_s Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, wróżbita Kacper przedstawia w swoich filmach to co przeczyta w randomowych nie potwierdzonych naukowo fake informacjach dziewczyn "zajaranych" wszystkim co naturalne, co nie jest złe, jednak często próba udowodnienia swojej racji wprowadza ludzi w błąd i tak tworzą się mity pielęgnacyjne. Pisałam z fajną prawdziwą Panią kosmetolog, szczerze wyśmiała rzekome silikony o mocowaniu się do podłoża, nie ma czegoś takiego jak silikony, które siedzą nam tak długo na twarzy, da się to zmyć, a twarz to kurrr..cze nie jest podłoże!

Osoba zaczynając oglądać Kacpra mogła dać się zwieść, ale po czasie raczej się oświeci, zacznie szukać potwierdzenia tego co mówi lecz nie znajdzie na to dowodów. Nie zbyt rozgarnięta będzie ślepo mknąć za nim nie szukając potwierdzeń jego kompetencji i prawdy o tym co mówi o składach itd. Jednak każda osoba wyniesie z tego lekcje, jedna zacznie uważać na to co kupuje, druga zacznie szukać prawdziwych źródeł dotyczących działania danych substancji, a trzecia utwierdzi się w przekonaniu, żeby nie ufać każdej osobie w internecie. Kacper wykreował swoją rzeczywistość, w której jest kosmetologiem, dermatologiem, biznesmenem, prawda jest taka, że jest atencjuszem tak jak dużo ludzi na YT, nieważne co o Tobie mówią, ważne, że mówią. Tak właśnie lecą wyświetlenia i kaska, ile było ludzi, którzy oszukiwali i oszukują swoich widzów? Mnóstwo, a You Tube to biznes i trzeba jakoś się tam wybić, wybielając się na tle innych marek, one są złe a ja taki dobry. Samo życie.
Nie dziwię sie, Pani Kosmetolog broni własnych dochodów i poluje na klientkę. Marzą mi się gabinety kosmetyczne w Polsce takie jak niestety są w Europie Zachodniej czy USA, gdzie nie ma chemii, składów z pochodnymi ropy naftowej etc. i gdzie można kompleksowo zadbać o swoja skórę. A że wygląda się wtedy całkiem nieźle to wystarczy spojrzeć na znaną makeupistkę Lise Eldridge
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując