Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciążka w kawalerce..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-16, 10:14   #321
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ciążka w kawalerce..

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88434931]ja tam spierniczylam z łózka od TZta juz w połowie ciąży, no ale mój to po 1wsze typ meczący jak śpi -chrapie, zgrzyta zębami - to jest straszne!, rozpycha się- spi w litere L i do tego wstaje w nocy na siku!- nawet w ciazy to on chyba czesciej niz ja ), i generalnie mamy taki układ, że ja przychodze do niego 'na film" i inne zwiazkowe sprawy do sypialni, a potem ide sie wyspac - czasem z dzieckiem, bo tez mialam typ przytulasno-czesto sie budzący no i nadal lubi do mnie wpaść se pospać -spi cichutko, nawet jak zwedruje na moja strone to ja lekko wypchnąc do ściany spowrotem


a po 2gie - TZ wstaje wczesniej do pracy. I ja nigdy nie wstawalam z nim, zeby mu np. śniadanie zrobic czy coś.

Ale wiem doskonale, bo mam w otoczeniu takie osoby, dla których "nie-do-pomyslenia!' jest, ze maz ze zoną w jednym łożu nie śpią (to 'utrata więzi" i w ogole olaboga!"

średniowiecze [/QUOTE]Śpimy tak samo,i nasze wieczory tak właśnie wyglądają. piona! Skończyła się moja frustracja, i niewyspanie. Życie w końcu jest piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując