Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ranking szkół rodzenia w Lublinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-25, 07:56   #11
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam wam szkołę rodzenia "Lidia Ruta"
http://www.szkolarodzenia-lublin.pl/
W pierwszej ciaży chodziłam na zajęcia właśnie do pani Lidi. Jest ona położną na Kraśnickich. Zajęcia w małym gronie i takiej domowej atmosferze. Pani Lidia super prowadzi zajęcia, jest naprawdę miłą i symptyczną osobą.
Ja się zapisywałam jakoś w czerwcu, tp miałam wtedy na koniec listopada. Zajęcia zaczęłam koniec sierpnia początek września.

Podczas gdy rodziłam miałam szczęście, że byłam na zmianie pani Lidi. Bardzo pomagała mi jej obecność. Potem przekazała mnie w dobre ręce jak szła już do domu.

Dziewczyny ogólnie warto się wybrać do szkoły rodzenia. Dużo przydatnych informacji, przygotowanie do porodu, ćwiczenia ruchowe, warsztaty z karmienia piersia, kąpania i ubierania maluszka, wiązanie chusty.
Cytat:
Napisane przez aagnieszka Pokaż wiadomość
Również polecam p. Lidię. Chodziliśmy z mężem kilka lat temu, przy pierwszym dziecku a teraz, mając dwumiesięcznego malucha, nadal korzystamy z rad, jakie wtedy nam dała. Fajna, miła atmosfera, spotkanie po rozpakowaniu było b. miłe.
P. Ruta bardzo mi też pomogła już po porodzie, podczas nawału pokarmu, gdy zrobił się zastój.
No ale fakt, pracuje na Kraśnickich.
podpisuję siępod tym rekami moimi, męża no i córeczki . ja dodam, ze nie rodziłam na zmianie pani Lidii, ale w mojej sytuacji kryzysowej zadzwoniłam do niej, a ona zadzw do szpitala i już na mnie czekali. a jak leżałam na oddziale to codziennie mnie odwiedziła. Polecam
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując