Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile wydajecie i oszczędzacie - praca, oszczędzanie i insze plotkowanie odsłona II ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 09:41   #50
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ile wydajecie i oszczędzacie - praca, oszczędzanie i insze plotkowanie odsłona

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiecie może, gdzie można pobierać zaświadczenia o odbyciu wolontariatu? Całe gimnazjum i liceum się udzielałam w przeróżnych akcjach, spędziłam na wolontariacie wiele dni, pomagałam i teraz chciałabym móc to wpisać w CV (wtedy nie robiłam tego w tym celu, ale teraz wiem, że może mi się to przydać ). Nie myślałam wtedy o żadnych zaświadczeniach ani o CV, a teraz mam kłopot. To były akcje organizowane ze szkoły, więc czy w sekretariacie będą posiadać informacje, kto 6 lat temu się udzielał? Pani, która nas organizowała w gimnazjum, już tam nie pracuje i klops. Zaświadczenie z liceum to żaden problem, bo tam ta pani nadal aktywnie działa i pamięta mnie
Na pewno mają w archiwum tej insytucji, bo powinni takie rzeczy przechowywać. Ale znając opieszałość i lenia pań w takich miejscach watpie, aby dla Ciebie to znalazły...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując