Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Dobra pensja" "dobra praca"
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 21:13   #474
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Dobra pensja" "dobra praca"

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Serio? Ale to chyba też zależy od miasta i lokalizacji, moi rodzice płacili jakiejś babce 80 zł jednorazowo za sprzątanie nieduzego piętrowego mieszkania, które trwało jakieś półtorej godziny. Pamiętam że i tak jakaś wyjątkowo chętna nie była bo do nas był zły dojazd - 2 autobusy kursujące co pół godziny . Dlatego nawet się z nią nie targowali, bo wcześniej kilka kobiet z ogłoszeń odmówiło od razu mówiąc ze nie mają wolnych terminów a droga do nas długa więc się nie opłaca tluc godzinę w korku zeby zarobic 8 dyszek. Takie wlasnie mamy bezrobocie , co nie
Ale kto tutaj mówi o bezrobociu? Czy to dziwne, że takie osoby śmią nie zgadzać się na każdą lokalizację? Może ta pani zwyczajnie zamiast przyjeżdżać na 1,5h do Was, woli w tym samym czasie pojechać do jakiegoś domu dużo bliżej. Jak ja udzielałam korepetycji, to też wybrzydzałam i nie brałam każdej lokalizacji - dla mnie dostępność i łatwość znalezienia tego typu usługi "z dojazdem" jak najbardziej w dużym stopniu zależy od lokalizacji miejsca, do którego musimy dojechać. Dojazd do Ciebie jest utrudniony i ciężko Ci kogoś znaleźć - może pomyśl o zwiększeniu ceny, bo "przegrasz" z innymi, którzy mieszkają bliżej/jest do nich dogodniejszy dojazd.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując