Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-25, 14:45   #20
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość
umowa o prace na cz określony jeszcze do końca czerwca ważna. Zaraz ide do rodzinnego zapytać czy dałby na podstawie bety zaświadczenie ale tez odrazu chce na l4 iść gdyż ja z automatu mam ciąże zagrożoną i niewiem czy ten jeden dzień musze normalnie pracować by te wypowiedzenie cofneli
Nie martw się wypowiedzeniem, skoro w momencie otrzymania byłaś w ciąży to Cię nie dotyczy. Wystarczy że zaniesiesz im zaświadczenie które wystawi Ci lekarz i dostaniesz automatycznie przedłużenie do rozwiązania ciąży. Jeśli będą robili jakieś problemy to powiedz że mają dać Ci na piśmie, że mimo tego iż wiedzą o Twoim stanie chcą Cię zwolnić. Zobaczysz uda Ci się to załatwić

Ale rodzinny zaświadczenia Ci raczej nie da o ciąży, takie prawo ma tylko ginekolog.
Możesz też poszukać pomocy prawnej, która jest bezpłatna dla kobiet w ciąży.

Powiedz mi jesteś teraz na okresie wypowiedzenia? Jeśli tak to nie masz się kompletnie czym martwić. Możesz zanieść im zaświadczenie o ciąży nawet w ostatnim dniu wypowiedzenia i będą musieli Ci przedłużyć.
Gorzej jeśli rozwiązaliście za porozumieniem stron z dniem wczorajszym. Porozumienie stron trochę ogranicza możliwości, ale ich nie wyklucza
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując