Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemne, przykre sytuacje z powodu małych piersi? Kompleks...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-28, 14:26   #36
kapagonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: Nieprzyjemne, przykre sytuacje z powodu małych piersi? Kompleks...

Cytat:
Napisane przez miranda1989 Pokaż wiadomość
czepiasz się

nikogo nie oceniam na podstawie wyglądu mam różnych znajomych i nikogo nie odrzucam bez względu na to jak się ubiera i nosi i jak wygląda, ale fizycznie podobają mi się faceci tacy jacy mi się podobają i nic z tym nie zrobię taka natura

a tą jak ty nazywasz ocenę napisałam celem porównania, przecież wiadomo, że każdy z nas wygląda inaczej czasami wyglądowi przypisuje się pewne cechy charakteru i to odruchowo i nic z tym nie zrobisz

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------




napisałaś to w taki sposób jakbym z powodu defektu miała sobie wziąć kogo popadnie, bo przecież mam defekt

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------



chodziło mi o to, że uważam się nieatrakcyjna przez piersi

jakkolwiek bym nie wyglądała, nie muszę się ani ja zresztą ani ty czy ktokolwiek inny wchodzić w związki z kimś kto mi się nie podoba


dzięki dziewczyny, trochę mnie podniosłyście na duchu !

Po tym wpisie uważam, że Twoim problemem wcale nie są małe cycki, a charakter i to dlatego nie masz powodzenia wśród facetów.
kapagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując