Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 08:29   #28
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
hej ja mam takie pytanie, otóż co zrobić, aby włosy które mają dwa kolory mniej więcej miały jeden? To znaczy, żeby przyciemnić te włosy które są jaśniejsze o dwa tony i są po prostu marchewkowe, co powoli mnie denerwuje,źle się czuję w niektórym swietle, bo wtedy są jednym słowem oczowalne i wyglądam tragicznie. A odrosty jak robie henną naturalną to mam własnie ten kolor jakim zawsze marzyłam taki rudawy prawie już brąz, i jak doprowadzić do wspólnego koloru albo jakos ogarnąć ren rudy, żeby był mniej "rudy" Może zafarbować orzechowym brązem czy jasnym brązem?? żeby chyba kazdy wie jak wygląda kolor marchewkowy? doprowadzić do takiego. bo nie chcę się przepraszać z farbami chemicznymi robią mi z włosów siano..
Po 1 czysta henna po 4-6 razie ma szansę wyrównać kolor na taki brązowo rudy. Po 2 jeśli chcesz mieć kasztanowy, możesz zrobić mieszanką henny+ amli, jeśli jasno rudo brązowy to weź jasny brąz. Orzechowy brąz idzie w nieco ciemniejsze i zimne tony. Koloru ze zdjęcia raczej nie uzyskasz henną.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
hej! witam , dawno tu nie zglądałam. Natłok obowiązków
po ostatnim glossie włosy stały się w końcu gładsze i miękkie
ale! nie błyszczą ;( o co chodzi? ;( sa matowe
Może trzeba im więcej pielęgnacji? Odżywek czy masek do włosów?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja już się nie mogę doczekać farbowania Po prawie 10 miesiącach znowu będę ruda Mam tylko nadzieję, że w następnym tygodniu w końcu odbiorę hennę ze sklepu.

Pamiętaj, że czekamy na zdjęcia
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora