Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdradził mnie z 46 latką
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-04, 22:35   #31
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez Pan_Robert Pokaż wiadomość
No przeleciałem dodatkowo po tekście całym pod wpływem Ciebie. Wy macie swoje: wrażliwość, intuicję, doświadczenie a ja swoje. Moje mi mówią, że jest jak napisałem wyżej. Może Autorka weźmie to pod uwagę, może nie. Może mu wybaczy "bo to był tylko seks gdy byłam w zaawansowanej ciąży i po porodzie" i że prawdopodobnie każdy facet na jego miejscu skorzystałby z okazji a może nie wybaczy.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------


Z głęboką penetracją niewskazane. A i nie każdego podnieca ciąża. I znowu: nie usprawiedliwiam!
Dawno takich bzdur nie czytałam. Po pierwsze sugerujesz ze faceci kierują się głownie kroczem i w nosie mają swoje partnerki bo jak ta sexu nie może uprawiać to skuszą się na dowolnie inną. Gratuluję dość przykrego życiowego doświadczenia..
Co więcej autorka sex uprawiać mogła. To facet miał obiekcję bo ciąża. No jeżeli do roli ojca nie dorósł i nie liczył się z faktem że fizjologia kobiety w ciąży to nie to samo co przed to należy tylko współczuć małego rozumku i kiepskich życiowych decyzji.
Taka prawda że połasił się na pierwszą lepszą która okazała mu zainteresowanie i niesiony na fali prolaktyny stworzył pseudozwiązek. Niestety zona się dowiedziała i nagle wyszło że baba lat 50 to może nie najlepszy pomysł więc w trymiga trzeba ze ślubną się pogodzić.
Facet jest tak niedojrzały i skupiony tylko na swoich potrzebach że minuty więcej komuś takiemu bym nie poświęciła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora