Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-19, 18:21   #165
Monika828282
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował

Cytat:
Napisane przez Yato2 Pokaż wiadomość
A nie do końca. Jakbym jakimś cudem takiego znalazła, chociaż to byłoby techniczne trudne do znalezienia bo ich mało, to może być.
Są fora dla osób aseksualnych, tam spróbuj poszukać.

Co do niechęci spotkań w większych grupach - rozumiem, też tak mam. Może jesteś introwertykiem? Wielu introwertyków tak ma, męczą ich grupy większe niż 2-3 osoby, czują się po takich spotkaniach wydrenowani z energii. Poza tym spotkania w większych grupach mają to do siebie, że dominuje tzw. gadka szmatka, gadanie o pierdołach, nie każdemu to odpowiada.

Co do Twojej niechęci do seksu - myślę, że większe jest prawdopodobieństwo, że masz jakiś rodzaj awersji seksualnej niż że jesteś aseksualna (do przepracowania u seksuologa, a najlepiej u psychoterapeuty będącego jednocześnie seksuologiem).


Co do Twojej obawy, że podczas terapii zostanie Ci zaszczepiona "chcica" i będziesz się z nią potem tylko męczyć - to tak nie działa. Pożądanie u większości kobiet jest typu responsywnego (w przeciwieństwie do większości facetów). To znaczy, że większość kobiet odczuwa pożądanie w reakcji na jakiś bodziec (np. dotyk pocałunek, słowa faceta, którego uważa za atrakcyjnego, scenę w filmie czy książce. Więc tym akurat nie musisz się martwić, że po psychoterapii Ci się nagle automatycznie ujawni pożądanie i będziesz chodziła po ulicach i patrzyła wygłodniała na każdego faceta.

Na koniec Ci napiszę, że mimo tego, że (jak już wyżej wiele osób napisało) masz konkretnie zaburzony obraz samej siebie, relacji, facetów, seksu itp. to po sposobie w jaki się wysławiasz wydajesz się być ciekawą i inteligentną osobą
Jak najbardziej spróbuj terapii (najlepiej z seksuologiem psychoterapeutą, jak już pisałam) bo z doświadczenia wiem, że mało który psychoterapeuta zna się na zaburzeniach związanych z seksem. To co opisałaś o problemach z pobraniem cytologii świadczy o pochwicy (jest uleczalna).

Edytowane przez Monika828282
Czas edycji: 2021-04-19 o 18:22
Monika828282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując