Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-23, 06:13   #209
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował

Cytat:
Napisane przez Yato2 Pokaż wiadomość

Co do uwag z płatkiem śniegu. Każdego, kto mocno się od Ciebie różni, tak nazywasz?
I pożycz magiczną kulę Wnioskować, że będę zgorzkniała, bo nie będzie chłopa?

Oczywiście, że nie. Tyle, że Ty w swoim myśleniu nie tylko ode mnie się różnisz, a od jakiegoś bardzo, bardzo wysokiego procenta kobiet - nie chcę tu strzelać liczbami, bo były by to dane instytutu danych z d...
ale
zazwyczaj jak ktoś przychodzi na forum, to faktycznie szuka rozwiązania, a nie żeby sobie pobiadolić - a u Ciebie tylko ta złość - np. po co mam rozwiązać problem np. pochwicy jak nie mam bolca?



Zachowujesz się jak dziecko, które na złość mamie odmrozi sobie uszy.
Zrozum, że my nie jesteśmy Twoimi mamusiami i mamy wywalone jak Ty sobie swoje życie przeżyjesz. Czy będziesz czerpać przyjemność z seksu i jedzenia czy zawsze będą one źródłem frustracji.


Założyłaś wątek, bo żaden facet się Tobą nie interesuje, czyli takiego zainteresowania byś oczekiwała. Już jesteś sfrustrowana, więc nie potrzebuję szklanej kuli, żeby domyślić się, że idąc dalej tym swoim pokrętnym tokiem myślenia staniesz się po prostu zgorzkniała.
Bo to nie jest tak, że Ty sobie wytłumaczysz, że faceta nie potrzebujesz i wystarczy przyjaciel - gej.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując