Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sonda - na którą partię będziecie głosować. Wybory parlamentarne 2019 r.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 13:04   #76
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Sonda - na którą partię będziecie głosować. Wybory parlamentarne 2019 r.

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość

NISKI SOCJAL
WYŻSZE PŁACE
OBNIŻONE PODATKI


Chyba nigdy nie doczekam(y) takich czasów. Nie w tym kraju.
I zaglosowalas na partie, ktora twierdzi, ze socjal wciaz jest za niski, a podatki powinny zostac podniesione.

Rozumiem, ze masz lewicowe poglady swiatopogladowe i jak najbardziej to szanuje tylko to co napisalas na koncu kloci sie z tym co napisalas wczesniej

Ja glosowalam na Konfederacje, bo uwazam, ze panstwo socjalne nigdy do niczego nas nie doprowadzi i zadna inna partia nie zaproponowala niczgeo co mogloby poprawic moj komfort zycia. Oboje z mezem pracujemy i zarabiamy niezle, ale mam serdecznie dosc utrzymywania patologii, ktorej sie nie chce pracowac (znam takie przeypadki osobiscie)

Jesli chodzi o Korwina to nie zgadzam sie z wieloma prezentowanymi przez niego pogladami i nie jestem jego fanka, ale tez uwazam, ze w duzej mierze, wiele jego wypowiedzi jest wyrywanych z kontekstu. Na przyklad - ta o niepelnosprawnych, ja tam nie widze jakiegos hejtu z jego strony. Zreszta Koriwn zalozyl nawet stowarzyszenie wspierajace niespelnosprawnych.

Mysle, ze on po prostu powinien juz zejsc ze sceny i zribic miejsce mlodszym, ktorzy potrafia przyciagnac ludzi.

Mnie osobiscie przekonal Mentzen, ktory swietnie sprawdzil sie w debatach przedwyborczych i przedstawil dobre rozwiazania gospodarcze.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując