Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-23, 13:22   #2970
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Oni mieli zawsze dłuższy czas oczekiwania na przesyłkę, tak z tydzień nawet i chyba przez to jest w negatywach. Zamawiałam tam 2 razy i raz nie dosłali mi czegoś to pieniądze zwrócili jeszcze w tym samym dniu co odebrałam paczkę z brakującymi perfumami, mają tez kilka perełek.
Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
nie była to kwestia oryginalności tylko czasu realizacji zamówień i braku wystawionego towaru na magazynie
szczerze napiszę że się trochę cieszę że wrócili na rynek, bo jak chciałam u nich zrobić zakupy to zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach
opinie ich zabiły
Cytat:
Napisane przez rena63 Pokaż wiadomość
Odrodzili się jak feniks z popiołów
Zamówiłam ,po czterech dniach przyszła przesyłka porządnie zapakowana w karton(poprzednio to też bardzo kulało) perfumy oryginalne więc ja od siebie polecam
Tez kojarze, ze chodzilo o dluuugi czas realizacji, albo wogole nie dostarczenie towaru (nie wiem tylko co z kasa). Ale skoro piszecie, ze perfumeria na nowo sie odrodzila i to na plus to moze trzeba ja usunac z listy niepolecanych, a na polecanej liscie zrobic jakas adnotacje
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora