Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Barwy szczęścia -serial TVP2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-08, 23:15   #792
laisla
Zakorzenienie

Dot.: Barwy szczęścia -serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Mały Ksawery sprawia wrażenie takiego irytującego dziecka, małego bufona i przemądrzalca
Mnie akurat Ksawcio jakoś nie denerwuje i coś tam jego buzia wyraża jednak
W Barwach szczęścia do dzieci nie mają szczęścia nomen omen..Zuzia kolejna śliczna dziewczynka, później dziewczyna, tyle lat na planie i słabiutko Tak sobie myślę, że chyba najfajniej grają dzieciaki w Na Wspólnej, Ulka, ta dawna, mnie drażniła ale trzeba jej oddać, że grała jak rakieta, jeszcze ta Tosia fajnie gra..

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Specjalnie Klarze się przyglądałam i teraz jest w kulisach i dla mnie wygląda okej, moze nie jest szczuplutka,ale gruba tez nie. Akurat na włosy zwracam uwage i teraz w kulisach miała ładne.
Co do tuszy się zgodzę, nie jest gruba, po prostu normalnie zbudowana, wydaje mi się, że taka mniej więcej była od początku, choć dokładnie nie pamiętam szczerze mówiąc. Twarz zawsze miała okrągłą, to na pewno, ale taka jej uroda Jak dla mnie ma bardzo ładną buzię.

Ale aktor grający Władka, P. Stippa, jakie role w teatrze ostatnio gra...zdziwiłam się szczerze mówiąc, że nadal chce mu się dla BS pracować, ale pewnie to jednak stały dochód jest

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2019-11-08 o 23:31
laisla jest offline   Odpowiedz cytując