Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-28, 09:16   #37
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Zagraniczne seriale o związkach - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Musiałabym wybielić prawie wszystko, więc fani How I met, którzy jeszcze nie skończyli - uwaga, SPOJLERY!

A dla mnie właśnie wątek Barneya i Robin był taki naciągany, zwłaszcza, że cały czas był przecinany epizodami typu - Ted uświadamia sobie, że nadal kocha Robin, Robin nie jest do końca pewna co czuje itd, ogólnie to ich ciągniecie do siebie ciągle wisiało w powietrzu Jak nawet był taki moment, że Ted rozchodzi się z tą laską weterynarz, bo każe mu przestać spotykać się z Robin? Ja od 1 odcinka, w którym dowiadujemy się, że Robin nie jest matką, byłam zła, że to nie ona, zwłaszcza jak potem cały czas było podkreślane, jak on jest w niej zakochany, dobrze ją zna itd. Więc zakończenie mnie zadowoliło w tym sensie, że są razem, ale faktem jest, że zrobili to beznadziejnie, super, babka dała mu te dzieci, które tak bardzo chciał, rodzinę, i umiera, tylko do tego była potrzebna



Sprawdzę, lubię seriale w takim klimacie

SPOJLEROW ciag dalszy!


Dla mnie T i R w ogole nie pasowali, ona fajna, twarda babka, taka chlopczyca, on nudny romantyk do porzygu dlatego mnie R i B pasowali o wieeele bardziej, natomiast T powinien zostać z matką swoich dzieci. No ale dobrze, że już skonczyli i nie będą bardziej babrac tego serialu
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując