Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O portfele dbamy, więc ceny sprawdzamy i się nimi wymieniamy:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-26, 14:08   #14
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Mistrzynie zakupów, czyli dyskusje o zakupach!

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Tos pojechał. Madana to żona i matka od wielu lat, więc podejrzewam, ze prowadzi dom i gotuje obiady rownież od lat.... I choćby na jej przykładzie widać, ze nie musi mieć to związku z zakupowym pierdzielcem i chęcią czytania co inni kupili, za ile i co na obiad robią, to raz, a dwa - mnie osobiście niepotrzebne żadne fora, żeby wiedzieć co warto to garnka wrzucić, zakupów nienawidzę robić, szczególnie tych tzw. Codziennych i większość promocji nie robi na mnie wrażenia, jak dla zaoszczedzenia 3zl mam jechać na drugi koniec miasta i zmarnować kasę na dojazd oraz czas, którego mi nieustannie brakuje.

Więc nie generalizujmy i nie wypowiadajmy się takim wszechwiedzacym tonem, jakby to była prawda objawiona, bo nie jest.
Adwokat? Rzecznik w. wym. ?

Przykre, że nie umiecie cieszyć się z zakupów, ale szanuje i taką postawę, nie każdy musi lubić to samo.

Nie mniej, to nie powód by spamować wątki zakupowe i pierdzielić, jak to bezsensowne i nudne jest robienie zakupów

Wszech wiedzący ton..., no dobrze, że ja nie wiem wszystkiego co warto i nie warto kupować, dlatego liczę na inteligentną wymianę poglądów i doświadczeń...
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora