Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-22, 13:47   #2286
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Lena też pamiętam cię z tego wątku! Fajnie, że się odezwałaś i super, że jesteś szczęśliwa z tym, jak ci się ułożyło

Cóż czas po rozstaniu ma wzory i upadki. Czasem myślałam, że już się pozbierałam i wystarczyła jakaś piosenka, jakaś jedna myśl i wracały natrętne myśli i pojawiał się.placz. rozstanie to bardzo trudne doświadczenie, a świat się nie zatrzymuje i życie toczy się dalej. Trzeba iść do pracy, ogarniać życie po prostu. Nic dziwnego, że wracają te trudne chwile czasami. Ale prawda jest taka, że już gorzej nie będzie. Co się miało wydarzyc między nami a byłym partnerem, to się wydarzyło i nic już tego nie zmieni.

Trzeba uważać ze znalezieniem złotego środka w tej żałobie. Z jednej strony należy dać sobie czas, a z drugiej jednak iść do przodu (dla.kazdego to znaczy coś innego), bo można i 10 lat płakać za kimś z przeszłości i zamiast żyć to egzystować we wspomnieniach.

Mi też ten wątek pomagał wtedy myślałam, że świat mi się wali, a teraz ledwo pamiętam już tego pana dzięki któremu się tutaj znalazłam. Totalnie nie wyobrażam sobie, że dalej mielibyśmy być razem, to nie miało prawa się udać. Potem potrzebowałam jeszcze jednej lekcji, aby przekonać się, że naprawdę w imię miłości i zakochania nie warto trzymać się kogoś na siłę, jeśli relacja po prostu nie daje nam szczęścia i spełnienia. I mi się udało w końcu kogoś poznać, cieszę się że było to w momencie, kiedy naprawdę miałam już uporządkowane swoje emocjonalne sprawy. Ale bardzo doceniam ten czas, kiedy mogłam być singielka..dobrze wykorzystałam ten czas, czasem chciałabym więcej :p ale nie narzekam. Polecam tylko cieszyć się singielstwem, tak samo jak związkiem. Naprawdę to tak samo wartościowy czas - bez względu na to co wmawia nam społeczeństwo.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując