Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - elektrostymulacja
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 08:42   #80
Prosyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 42
Dot.: elektrostymulacja

Hej wszystkim
Ja miałam 10 zabiegów elektrostymulacji w 2011 (grupon) przed moim ślubem powiem rewelka ujędrniło ciałko ... cellulitu nie miałam (tak widocznego ) więc skupiłam się na oponce hehe i boczkach zabiegi miałam 2 razy w tygodniu w mieście obok i powiem uciążliwe było to dojeżdżanie. w zeszłym roku urodziłam córeczkę i wiadomo jak po ciąży przynajmniej u mnie pozostał brzuch i pojawił się cellulit nie mam zbyt czasu na ćwiczenia z powodu dziecka i obowiązków w domu i pracy zawodowej i postanowiłam kupić sobie takie urządzenie do domu tzw abs&core używam go już od jakichś 3 tygodni rano (w pracy) i wieczorem po godzince i powiem małe efekty już są. nie jest to oczywiście to samo co w salonie urody ale nie jest złe na początku byłam sceptyczna do takiego domowego "sprzętu"ale powoli zaczynam się przekonywać zobaczymy jak będzie dalej, zmierzyłam się w pasie zanim zaczęłam i chce sprawdzić po 2 miesiącach ale wizualnie już coś się ruszyło więc trzymajcie kciuki. troszkę się rozpisałam ale krótko mówiąc to działa i polecam hehe
Prosyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując