Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, zakręcone odnowienie! część XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-03, 08:25   #81
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, zakręcone odnowienie! część XXIV

Ja jestem zdania że nie ma się co zmuszać, jakby nie było mycie dobrym szamponem nie zaszkodzi a odżywki ogólnie do mycia nie służą bo nawet jeśli się nadają bo mają składnik to ostatecznie nie jest to coś co jest przeznaczone do mycia włosów. Potem ludzie płaczą że coś złego się dzieje - jak ktoś ma szczęście to metoda będzie dobra ale już nie wiem ile historii widziałam gdzie było gorzej.
Włosy ogólnie będą lepsze po myciu odżywką, ale skóra głowy do czasu bo alkohole tłuszczowe z odżywki i tak tą skórę zakleją, chyba że dodamy glinki albo skrobi ziemniaczanej to wtedy jest szansa że bałagan się zmyje i tam nie zostanie

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Moze Twoje wlosy po prostu lubia zmiany? zalóż dzienniczek i wpisuj przez miesiac co zrobilas i jakie masz efekty.
Moje też tak mialy, a teraz trafilam na odżywkę życia i co bym nie dała przed lub po mam włosy zachwycajace
A co to za odżywka?
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując