Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-03, 00:50   #2321
Kingiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Bardzo długo borykałem się z nieregularnymi miesiączkami. Miałam okres np co 6msc czasami jeszcze rzadziej. Chodziłam po wielu lekarzach, miałam robione mnóstwo badań, oczywiście wciskano mi luteinę itd. Aż w końcu w wieku 24 lat trafiłam do wspaniałej lekarki. Lekarka najpierw skierowała mnie na wszystkie możliwe badania hormonalne , które były w porządku. Po czym powiedziała żebym zaszła do apteki i brała przez 3 msc tabletki cyclodynon. Miałam je stosować nawet jeżeli wystąpi okres. Są to tabletki ziołowe , niehormonalne. Na początku podeszłam do tego dosyć sceptycznie aczkolwiek gdy po 1 msc brania tabletek dostałam okresu byłam miłe zaskoczona. Gdy po 3 msc przyszła pora odstawienia tych tabletek nie o się bałam ze znów przestane miesiączkowac ale ku mojemu zdziwieniu mam teraz miesiączki prawie ze regularne a jak dla mnie bardzo regularne ! Tabletki odstawiłam już rok temu a miesiączkuje normalnie co miesiąc czasami co półtora , jeżeli macie badania w porządku a okresów nadal brak naprawdę polecam spróbować z tymi tabletkami . Najważniejsze ze nie są to żadne tabletki hormonalne.

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------

Podkreślę również ze oczywiście w wieku 17 lat lekarz zalecił mi branie tabletek antykoncepcyjnych (zaczęłam miesiączkować w wieku 12 lat i miałam cały czas nieregularne miesiączki )aby okresy były regularne ja natomiast w wielu 21 lat te tabletki odstawiłam i tak jak mówiłam nadal miałam nieregularne okresy.
Kingiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując