Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 09:26   #46
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Minimalizm w zyciu

A ja właśnie odkryłam jeszcze jedną baaardzo ważną zaletę posiadania niedużej ilości przedmiotów w domu-łatwo się sprząta i utrzymuje czystość. Przed przeprowadzką wszędzie były niepotrzebne rzeczy, jakieś starocie, rupiecie nagromadzone tego przez 20 lat teraz nie pozwalam nic przynosić, chyba że naprawdę wyjątkowo potrzebne i dzięki temu sprzątając ośmiopokojowy dom można zrobić to dokładnie i bez pośpiechu czy paniki, że o czymś zapomnę, z czymś nie zdążę. Dom wygląda pięknie, przyjemnie się w nim odpoczywa, w każdej chwili mogą wpaść goście i nie będzie wstydu. O wiele przyjemniej popijać sobie kawkę i dać się rozpędzić oczom bez obaw że ujrzę jakieś klamoty pokryte warstwą kurzu czy mola wylatującego z niedopilnowanego kąta to samo tyczy sie ubrań, mam niewiele bo absolutnie nie chcę więcej, ale za to wszystko zawsze przejrzane, czyste, wyprasowane, poskładane jak się odpruje szlufka od razu jest zszyta. I nigdy nie zdarzyło mi się pomyśleć-ech nie mam się w co ubrać, wręcz przeciwnie uważam że jest za duży wybór
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora