Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony i Panny Młode 2015 część 48- nasz sezon!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-06, 10:10   #57
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 48- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
dzięki tak na Zawodziu, a TY?
Chcesz do mnie przyjść na ślub?



dzięki


dzięki na fb juz pisałam, że waże na chwile obecna 96kg, wiec nosze nawet XXL



dzięki

u nas w pracy 35 stopni dzis będzie, usmaże się może tłuszcz mi się jeszcze wytopi

dziś 3 tygodnie
Mieszkałam kiedyś w Katowicach i na Zawodzie chodziłam na spotkania przed I komunią, bo chodziłam do szkoły na Gwiazdy A teraz mieszkam w T.Górach niedaleko w sumie Przyjadę a co !

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
jejku Wy tak odliczacie a ja licze ze jak już bedzie Wasz slub to do mojego tylko ileś tam...
za szybko ten czas leci. ...za szybko..;D
Ja odliczam tak samo i tak szybko to leci ;p

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Dziewczyny postanowiliśmy z Tż że kupimy instaxa czy któraś z Was też ma taką alternatywę dla foto-budki??? zastanawiam się jak ogarnąć tłeło

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Nusia1988 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w nowym wątku
W weekend mam wieczór panieński mojej przyjaciółki a za razem świadkowej Idziemy do hangaru trampolin a później na salsę (umrę!)
A co do wątpliwości Viv o krawat świadka..ja zupełnie nie ingerowałam w wygląd świadków ani drużbów. Tak się złożyło że założyli czerwone krawaty..ale czy aż tak razi to po oczach??
ahahah ja nie doczytałam rozjaśnionego i myślę gdzie Squaaara widzi na Twoim zdjęciu trampoliny
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora