Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-21, 19:27   #153
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czysta micha - cz.6

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Możesz napisać na czym to polega? Jeżeli jest to zbyt osobiste to przepraszam, ale zupełnie nie wiem o czym piszecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od 2 do 6 dnia cyklu biorę tabletki na stymulacje jajników, od około 8 dnia cyklu co 2-3 dni chodzę do ginekologa podglądać jajniki, czy rosną pęcherzyki. Dominujący pęcherzyk to pęcherzyk Graafa, jak on pęka to uwalnia komórkę jajową gotową do zapłodnienia. Więc jeśli na usg jajników widzimy, że pęcherzyk lub pęcherzyki (pierwszy raz mam więcej niz jeden) są, to dostaje zastrzyk z gonadotropina kosmowkowa, żeby mieć pewność, że pęcherzyk pęknie i uwolni komórkę. Po owulacji ide znowu na usg, żeby zobaczyć czy faktycznie pękło, czy jest ciałko żółte i płyn w zatoce Douglasa. Potem czekamy na rozwój sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Gryzia piękna kieca! Ja oczywiście widzę ją z czarną koszulką ale to ja, 3/4 mojej szafy to czerń.


Higu, ja raz z ciekawych rzeczy u gina to się musiałam nasłuchać w trakcie usg, że mam taaaakie ładne jajniki




Micha prawie czysta, prawie, bo wpadły 3 cukierki milkyway, takie małe. Oprócz tego wg planu: szakszuka, kanapka, botwinka.


Jutro wychodzę z pracy wcześniej i jadę do tej nowej po skierowanie na badania.



Teraz siedzę z wielkim kubkiem zielonej herbatki i czekam aż trochę ostygnie.
Heh ja też mam prawie wszystko czarne, bardzo często jestem ubrana tylko i wyłącznie na czarno 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora