Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - początkujące dekoupażystki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-24, 11:16   #49
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: początkujące dekoupażystki

Witaj! Ja tu podglądam,tylko nie mam czasu napisać
Przede wszystkim musisz popracować nad zdjęciami.Lepiej czasem zrobić z dalszej odległości i potem przyciąć w jakimś programie niż robić z tak bliska.Zobaczysz,że będą ostrzejsze.
Jeszcze dużo pracy przed Tobą ale widzę,że ostro ćwiczysz a wiadomo trening czyni mistrza.
Teraz uwagi na przyszłość:
Serwetkę wyrywaj tuż przy motywie nie wycinaj,ładniej się wtopi. Musisz też lepiej dopasowywać kolor tła. Te róże na listowniku nie powinny się tak odznaczać,mają takie tło,że można je było wtopić lepiej. To samo tyczy się tacki.
Szkatułka z różą byłaby idealna gdybyś ładnie równiutko odcięła brzegi serwetki by z góry nie zachodziły na dół.Można to zrobić łatwo papierem ściernym po naklejeniu serwetki i wyschnięciu jej.Przecieramy przez kant i niepotrzebna reszta sama odpada. Mam nadzieję,że wytłumaczyłam zrozumiale.Jak by co to pytaj.
Bardzo fajna deseczka.
Butelek nie maluj pędzlem bo daje to nieładną fakturę. Lepiej spisze się tu gąbeczka(kawałek przytnij ze zmywaka) i tepujemy(tak ciap,ciap)Farby na gąbce nie może być za dużo.Spróbujesz.Wyczujesz sama.
W ogóle wszystko lepiej malować gąbeczką.
Teraz kolej na próby cieniowania Koniecznie kup opóżniacz na początek ale nie dodawaj go za dużo.Po kropelce.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując