Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-04, 09:11   #41
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: jaki typ cery, kolor podkładu?

Cytat:
Napisane przez adrianna1022 Pokaż wiadomość
Witam, piszę w takiej sprawie w maju idę do pierwszej pracy i chciałabym zacząć się malować, ale tak naprawdę nie wiem co mam wybrać, jaki kolor podkładu, zastanawiałam się nad ivory lub nude ,ale nie wiem czy nie jest za jasny i czy pokryje moje niedoskonałości skóry, ma skórę mieszaną, czy możecie mi doradzić jaką cera mam czy chłodną czy ciepłą, jaki kolor podkładu byłby mi najlepszy, nie mam nieskazitelnej skóry, w załączniku dołączam swoje zdjęcia, może mi pomożecie ją określić, doradzić. pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
Nigdy nie patrz na nazwy podkładów, bo każda marka ma inne; u jednych ivory będzie różowe u innych żółte itd. Najlepiej wybierz się do sklepu i poproś o próbki. Weź malutkie słoiczki i np. w rossmanie poproś by ktoś z obsługi odlał Ci odrobinę do pojemniczka. Na podstawie zdjęcia wnioskuję, że masz jasną cerę, celuj więc w jaśniejsze kolory, np. buff Revlon Colorstay czy N1 i n2 True Match L'Oreala.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując