Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-02, 06:15   #71
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Exclamation

oczywiście ile by nie było tych tabletek to i tak będę wsuwać, choć rzeczywiście może to i dziwnie wyglądać ważne żeby były efekty!!
Noor + Drogie wizażanki!! mam jeszcze pytanie w sprawie wit B3 i B5, pytałam o nie w aptece i nikt nie zna żadnych tabletek, które zawierają tylko oddzielnie te witaminy. Mówią, że może i są ale pod inną nazwą,ale się nie spotkali,a podają B-complex,ale żeby zachować dzienną dawkę witaminy B3-PP trzebaby wciągać z 7 dziennie,toż to pogrom!! a B-complex witaminy B5 w ogóle nie ma w składzie wiesz/wiecie jak to się dokładnie nazywa bardzo proszę o info dziś, bo dziś pędzę po te tableciory do apteki. może te aptekary jakieś niedouczone??
p.s. czytałam o tych witaminach dużo i są na prawde świetne!! nawet bym nie pomyślała...odkrycie zycia tylko teraz ich dostać nie mogę pomocy!!

Oba można dokupić osobno w formie tabletek: Niacinamide po 200 mg/3 zł (ale nie wiem, czy czasem nie tylko na receptę?) i calcium panthotenicum po 100 mg/50 tabl/ok. 5 zł
już doczytałam pisałaś mi o tym wcześniej - spanikowałam swoją drogą dziwne, że nikt nie wie w żadnej aptece, że to jest to. dziś lęcę po wszystko, a jutro napiszę co z tymi witaminami,czy udało mi się je takie kupić pozdrawiam
p.s. mam nadzieję, że B3 czyli ta niacinamide jest bez recepty!!!!
Może któraś z was Drogie Wizażanki wie kupowała ostatnio i miała z nimi do czynienia??

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-03-03 o 13:40 Powód: post pod postem
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując