Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zjawiska, których nie można wytłumaczyć naukowo. Tabu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-11, 04:18   #45
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Zjawiska, których nie można wytłumaczyć naukowo. Tabu?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88942427]Mnie np. fascynuje zjawisko intuicji/wewnętrznego głosu, jak zwał, tak zwał.
Bardzo silnie mi to towarzyszy całe życie. Od drobnostek typu wiem, że ktoś dzisiaj do mnie zadzwoni z kim dawno nie gadałam, poprzez wyczuwanie, że np. zginie mi walizka w podróży albo przyjedzie do mnie ktoś, kogo bardzo nie lubię. Nagle np. zaczynam o kimś intensywnie myśleć, tak wiecie - nawracające mam myśli na temat tej osoby przez kilka dni, i nagle bum ! Pojawia się w moim życiu.
Serio tak mam, nie ściemniam. Mówię oczywiście o osobach, które znam, a nie że budzę się rano z przeczuciem, że dzisiaj przyjedzie do mnie książę na białym koniu
Dodam, że w ogóle nie jestem 'uduchowioną' osobą, a bardzo racjonalną.

I np. precyzyjnie wyczuwam z kim mam do czynienia. Zawsze bezbłędnie rozgryzę nowopoznaną osobę. ZAWSZE. Jeszcze nigdy mnie nikt nie oszukał, że np. wydawał mi się jakiś, a okazał zupełnie inny. Samą mnie to dziwi, ale tak mam. Bardzo to ułatwia życie, nie ukrywam.[/QUOTE]

Mam dokładnie tak samo bardzo mi się to przydaje na rozmowach o pracę. Potrafię w parę minut wywnioskować, czy ktoś ma uczciwie intencje czy może udaje. Kiedyś myślałem, że może mi się zdaje, że mam taki "dar" ale raz nie posłuchałem swojej głosu w głowie i przyjąłem ofertę pracy a później bardzo żałowałem, bo osoba, która już na rozmowie wydawała mi się fałszywa tylko potwierdziła później moje przypuszczenia. Ludzie się ze mnie nabijają, że powinien z nimi chodzić na rozmowy
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując