Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-07, 11:24   #17
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Ja lubię wszelkie programy kulinarne, m.in. wspomniany wcześniej przez Teo Master Chef, ale także programy Jamiego Olivera (uwielbiam ),
ja kiedyś też lubiłam takie programy, ale koncepcja konkursu kulinarnego już mi się znudziła - bo to w zasadzie zawsze przebiega tak samo według podobnego scenariusza.
Kiedyś też bardzo lubiłam programy kulinarno-podróżnicze Anthony'ego Bourdain - ciekawe miejsca, nietypowe potrawy, cięty język prowadzącego i poczucie humoru - czasem jeszcze oglądam, ale już nieregularnie.
Zdarza mi się też obejrzeć programy z wegańskimi przepisami np. Marty Dymek - szukam inspiracji na dania bezmięsne, bo choć nie wykluczam całkowicie mięsa z diety to jednak mocno go ograniczyłam.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Miranda wygląda tu jakby miała bardzo duży biust
odpowiednia kiecka i bielizna podejrzewam i robi efekt

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Sukienkę wyhaczyłam w sklepie Terranova. Całkiem zwyczajna, przyda się głównie na sezon letni i wiosenny, ale pomyślałam, że fajnie by też wyglądała jesienią do botków i kryjących rajstop + do tego jakiś ciepły kardigan. Tu link do zdjęcia ze sklepu: http://www.terranovastyle.com/pl_pl/...0023976001s257
Bardzo lubię takie sukienki i takie stylizacje - lekka sukienka z kryjącymi rajstopami, botkami i swetrem - lubię taki styl.

A w tematach ubraniowych to podobają mi się też połączenia grubego swetra z mini skórzaną lub niekoniecznie skórzaną spódnicą:
źródło: instagram
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 09:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując