Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jecie zdrowo? Część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-21, 09:13   #13
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Nie porównamy tego bo ani Ty ani Khloe nie zaczniecie ćwiczyć np. codziennie przez kilka lat i coś innego niż dywanówki.
Nie wiem czy tobie chodzi o magiczną zmianę owalu i wyglądu z jakiegoś na inny i zrobienie np. z Billa Kaulitza Davida Hasellhoffa bo wg mnie Cinde chodziło o zaznaczenie że twarz też zyskuje, a nie tylko np. ramiona czy nogi. Przecież o tym była mowa, o wpływie sportu także na wygląd twarzy a nie tylko figury.
Przecież to już zostało wyjaśnione w ostatnich postach starego wątku, po co to wyciągasz? Koniecznie musisz postawić na swoim i przekonać wszystkich, że źle jedzą, źle ćwiczą. Pomijasz niewygodne wypowiedzi, bo np. ja robię nie tylko dywanówki, ale biegam do 15 km w pracy a przez rok chodziłam na basen, ale to Ci już nie pasuje to Twojej pięknej wizji, że kobieta po 35. r.ż. to to samo co dwudziestolatka, bo Ty chcesz usilnie wierzyć i przekonujesz z uporem maniaka kolejną już stronę, że te leniwe baby same sobie zasłużyły na to, że mają spadek formy i Ciebie to na pewno nie będzie dotyczyć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując