Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-01, 13:06   #23
invisible_01
Zakorzeniona

Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez kopnienta Pokaż wiadomość
Sklep typu ciuchland. Coś się stanie jak szmaty sobie kupisz innego dnia?
Sklep typu zabawki dla dzieci - coś się stanie jak nie kupisz bąbelkowi baniek akurat w taki dzień?
Sklep typu warzywniak, stoisko na targu - coś się stanie jak akurat dzisiaj nie kupisz rzodkiewki?
Sklep z kosiarkami (i nie chodzi mi o Leroy,a tylko mniejsze prywatne punkty) - coś się stanie jak trawę skosisz za 3 dni?
Sklep obuwniczy - coś się stanie jak kupisz buty 3 dni później?

Dobra bo zaraz się okaże, że nikt w domu nie ma zapasu makaronu, ryżu i innych butów na zmianę. I akurat musi je kupić tu i teraz. O albo lepiej, zepsuje mu się but na drodze albo tusz spłynie podczas ulewy i trzeba w drogerii mejkap poprawić.

Albo, że pilnie czekacie na telefon od pani, która wam zaproponuje świetną ofertę na abonament czy super extra spotkanie, na którym dostaniecie garnki.

A jak Wam skończą kostkę pod domkiem kłaść 3 dni później to oczywiście samochód się utopi w tym błocie i wszystko w nim trzeba będzie wymienić

No a jak ściany malarz Wam pomaluje 3 dni później to oczywiście dziecko w między czasie wyleje farbę do kibelka.

Jak wam pan nie przyjdzie i nie wypierze dywanów to umrzecie na atak alergii na roztocza.

Wymieniać dalej? Nie chce mi się, bo serio Wy na wszystko znajdziecie powód, aby ta osoba jednak musiała wam to zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pominę fakt, czy ta zawody są potrzebne czy nie, bo wyśmiałaś sprawę i nie ma raczej w tym temacie z Tobą dyskusji. Ale powiedz mi, jak to widzisz. Pracodawca miałby za takie wolne zapłacić tak, jakby pracownik był w pracy? A może nie zapłacić i pracownik wtedy jest kilkanaście dni bez wypłaty? A może zabrać z dni dostępnych na urlop? Co z płynnością finansową, bo chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że zamknięcie biznesu na 2 tyg może być dla niego zabójstwem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2019-09-01 o 13:08
invisible_01 jest teraz online   Odpowiedz cytując