Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ankiety dotyczące tematów zdrowotnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-13, 23:47   #61
lady__M
Raczkowanie
 
Avatar lady__M
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 45
Dot.: Ankiety dotyczące tematów zdrowotnych

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jeśli tak to radzę w pytaniach gdzie mają być max. 3 odpowiedzi ograniczyć możliwość wybierania większej ilości odpowiedzi w ustawieniach ankiety bo inaczej będzie bałagan w odpowiedziach.
I nie pisać o czasie wypełniania 5 minut tylko około 10 minut bo inaczej ankietowani będą się czuć oszukani. Na 5 minut to to nie jest.
Pytanie o lojalność wobec marki nie ma sensu. Jeśli ktoś jest lojalny wobec marki to nie można go tak pytać o to wprost bo wychodzi tylko , że kupuje produkty tej marki bo chce kupić produkt oferowany przez tą markę= np. kupuję te szampony bo chcę kupić szampon. O tym skąd wynika lojalność nic to nie mówi, a dla badanego pytanie nie ma sensu.
Jeżeli chodzi o wybór maksymalnie 3 odpowiedzi, to taka opcja znacznie ułatwi mi później analizę wszystkich danych (sprawcone na licencjacie ).
Co do czasu wypełnienia, słuszna uwaga. Kilka osób, które poprosiłam o wypełnienie standardowego, papierowego kwestionariusza zmieściło się w granicach 5-6 min, stąd podałam taki czas. Ale wiadomo jest do dosyć indywidualna sprawa, więc będę wiedzieć na przyszłość.

Pytanie o lojalność dodałam natomiast na wniosek promotora. Też czasami nie rozumiem jego uwag, ale dostosować się niestety trzeba.

Edytowane przez lady__M
Czas edycji: 2018-09-13 o 23:48
lady__M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując