Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-09, 16:19   #21
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Chyba jedną po twoim poście nawet zakupiłam skórzaną.
Oficerki bardzo by mi się przydały, aktualnie poszukuję.
Tak

Ja na szczęście mam oficerki sprzed 2 czy 3 sezonów, a ponieważ to Venezia, to trzymają się świetnie. Bardzo dobra marka.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Chyba znalazłam sposób na podkład Diora, o którym tu niedawno rozmawiałyśmy, jak się wyczuje ile go aplikować to na prawdę jest świetny - cera tak ujednolicona, efekt prawie photoshopa. Tylko w moim przypadku po upływie jakieś 4 - 5 h trochę się zaczynam świecić w strefie t, ale nie jest to nic nad czym nie da się zapanować. Chyba się polubimy.
Ja mam znalazłam sposób: mieszkam z odrobiną tej bazy Miss Sporty, którą tu zachwalałam. Efekt w 100% mnie zadowala.


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Z chęcią przygarnęłabym taki oversizowy ciepły sweter
A jaki sweter z Mango zamówiłaś?


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Oj, ja też to uwielbiam! Wprawdzie nie jestem zwolenniczką upychania na co drugiej półce reniferów, elfów, figurek Świętego Mikołaja i innych gadżetów świątecznych, ale kilka pojedynczych ozdób jestem w stanie zaakceptować. Ostatnio przeglądałam właśnie asortyment w Home&You i jeszcze w kilku innych sklepach, na razie nic nie kupiłam, ale coś tam jeszcze na pewno wpadnie w moje ręce, choćby miała to być ściereczka kuchenna z fajnym świątecznym wzorem
O, ja też nie lubię przesady, w sumie nie kupuję i nie mam żadnych "durnostojek"
A ściereczkę z reniferem kupiłam 2 lata temu.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując