Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak krwawienia z odstawienia a seks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-17, 15:56   #11
kicikicikotku
Raczkowanie
 
Avatar kicikicikotku
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 123
Dot.: Brak krwawienia z odstawienia a seks

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
co do drugiej kwesti mozna wziac 17 tabletek i bedzie sie zabezpieczonym i nie nalezy tego interpretowac jak" pominiecie wiecej niz 1 sztuka" tylko wlasnie przy pominieciu tabletki w 3 tyg jest napisane ze mozna laczyc opakowania albo zrobic przerwe wraz z dniem pominiecia.
Faktycznie, mój błąd.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kropelka_1 Pokaż wiadomość
A czy mogę założyć że po "wykrwawianiu" były dni niepłodne? i czy teraz jestem zabezpieczona - chyba tak skoro wzięłam te 17 nieszczęsnych tabletek? Skoro test 14 od stosunku hmm ale którego?! Czy zatem normalne brać teraz po skończonej przerwie 7 dniowej następny blister?
Najlepiej nic nie zakładaj, tylko zrób test. Z Twojego "zakładania" niewiele dobrego wyszło ("zakładam, że jeśli dostałam okres, to najlepiej przestać brać tabletki, a i tak będę zabezpieczona").

Myślę, że test z krwi możesz zrobić już teraz, bo jesteś "bezpieczna" pi razy drzwi od 10 dni, więc jeśli zaszłaś w ciążę, to właśnie ok. 10-... dni temu. Test z moczu za kilka dni. Testy zrób koniecznie przed rozpoczęciem kolejnego blistra - jeśli okaże się, że nie jesteś w ciąży, zacznij brać pigułki po tygodniu przerwy od zakończenia obecnego.
__________________
When you're finished changing, you're finished.


kicikicikotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując