Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-30, 12:07   #3595
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Okres dwa dni pozniej plamienie i klucie w dole brzucha

Cytat:
Napisane przez Ell1992 Pokaż wiadomość
Witam. Nie bardzo wiem gdzie wrzucić ten wątek wiec zakładam nowy. Mam problem w kwestii miesiączki otóż dostałam ją o czasie ale ku mojemu zdziwieniu trwała tylko dwa dni (zawsze mam 5 dni i jest obfita ) pierwszego nawet dosyc obficie drugiego juz mniej 3 dnia mialam tylko brunatna plamke i jak by ręka odjął zniknęła. Dziś 5 dzień a ja mialam plamienie taki sluz jak na plodnych z niteczkami krwi widoczne szczegolnie na papierze dodatkowo kluje mnie w dole brzucha. troszke mnie to zestresowalo nie powiem bo nigdy tak nie mialam. Nie mam obecnie jak iść do lekarza skonsultować tego bo w mojej malutkiej miejscowości lekarka miala wypadek i czekam na zastepstwo bo podobno ma byc a zeby jechać do innej miejscowosci to mam bardzo daleko. może ktos tak miał lub podobnie i może sie wypowiedzieć na ten temat . ? Byla bym bardzo wdzieczna [emoji4]
Hej. Masz naturalny cykl czy jesteś na antykoncepcji? Istnieje szansa na ciąże?

Jeśli nie, to bym się nie martwiła, tylko obserwowała sytuację. Jeśli kolejny cykl również będzie dziwny, to wybierz się do lekarza.

Czasem przez zawirowania hormonalne, stres, zmęczenie, zmianę trybu życia cykl trochę wariuje. Jeśli dawno nie robiłaś badań krwi (morfologia, hormonalne), to może to byłby dobry moment. Jeśli ktoś w Twojej rodzinie na coś choruje (za wysokie, za niskie hormony), to też możesz się przebadać w tym kierunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując