Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 10:38   #1048
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ogólnie ja też zauważyłam więcej śluzu teraz. Zależy ile tego śluzu miałaś, ciężko tak diagnozować ale myślę, że jeśli niewiele to normalne. Też miewam czasem taki. Już niedużo zostało do końca, można ześwirować przejmując się wszystkim. Sama wiem po sobie ile sobie wkręcałam głupot [emoji23]

Na szczęście wrzesień mi jakoś szybko ucieka i jak się skończy to uwaga... Zostało 2 miesiące [emoji16][emoji16] Umówiłam się na październik na sesję ciążowa. To będzie u mnie 33t1d. Myślicie, że nie za wcześnie? Nie wiem jaki będę miała brzuch ale myślę, czy nie przełożyć gdzieś na 36..? Sesja po taniości 100 zł za 5 zdjęć no ale pamiątka będzie..


Jeszcze Wam nie napisałam wczoraj, że mielibyśmy wypadek.. Zupełnie nie z naszej winy, koleś wjechał by w tył naszego auta. Udało mu się uciec na drugi pas i zatrzymał się sporo przed nami. Przed nami stał korek więc po takim uderzeniu w tył przygrzalibyśmy przodem w samochód przed nami. Ja siedziałam bez pasów (nie wiem co w tej sytuacji było by gorsze, mieć pasy bez adapterów czy wylądować na desce twarzą). Jak sobie pomyślałam co się mogło stać to się przeraziłam. Siedziałam w takiej jakiejś niewygodnej pozycji, że nie wiem co by było z brzuchem.. W dodatku jestem pewna, że poduszki by wybuchły.. Normalnie coś nad nami czuwało... Teraz całkiem serio boję się jeździć w pasach bez adapterów.. No i napęwno nie będę wozić dziecka z przodu ze względu na brak możliwości wyłączenia poduszki. Chwila i tragedia może się stać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, no rzeczywiscie. Ale jednak pas pod brzuchem by raczej Ciebie przytrzymal a tak pewnie walnelabys brzuchem w deske....
Zawsze zapinam pas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora