Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania z PCOS cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-28, 16:41   #1488
rajs
Rozeznanie
 
Avatar rajs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 640
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Hej dziewczynki

Kuc, ja zakupiłam wczoraj termomix i dostałam książke do gotowania dla najmłodszych. I tam jest od 5msc Mus z jabłek 220g jabłek, 100ml przegotowanej wody i 2 krople wit C to rozdrobnić i ugotować. Albo sok z marchwi 500g marchwi 100ml wody i pół łyżeczki oliwy z oliwek to rozdrobnić i wycisnąć sok. Albo papka z z marchwi 100g marchwi 250ml wody i 5g masła posiekać ugotować. Albo papka warzywna 50g ziemniaków 100g marchwi 300ml wody 3 listki sałaty 5g masła i łyżeczka świerzej pietruszki. to gotujesz i miksujesz. Od 6stego msc jest więcej przepisów.

Hej Meguś

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki

Roxana ty już 20tc! kiedy to zleciało!!! Cabra ty też! Mi strasznie brakuje mojego brzuszka.. Mam taaaaaaaaaaakie rozstępy ze szok i brzuch taki flak puki co. Strasznie powoli się kurczy..

U nas ok. A właściwie coraz gorzej :P z przerażeniem zostaje sama w domu a jak zaczynają naraz płakać to pierwsze to dzwonie po ludziach kto moze wpaść (w tym do teściowej) :P zaczynają się budzić nawzajem niestety i jest coraz ciężej. Władziu chyba ma skaze białkową. Dalej dokarmiam sztucznym bo mojego jest za mało. Jestem przywiązana do laktatora Czasem nawet nie mam czasu zjeść czy zębów umyć, a co dopiero obiad ugotować. W nocy po sztucznym spią po 5h z krótkimi przerwami na postękiwania na kupe Powoli dopada mnie zmęczenie ale niewyobrażam sobie już życia bez nich A wczoraj skończyły 1wszy miesiąc i ważą po 3kg
rajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując