Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-28, 07:56   #4024
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
ja nie robie fotek boję się patrzeć na me włosy, im więcej się w nie wpatruje tym są krótsze i krótsze (nie nie obcinam, one się masakrycznie kruszą ;( )
a nie przetłuszcza Ci włosków takie poranne i wieczorne wcieranie ? pytam bo z tej całej manii wcieram przed myciem (1-2h)
Ja wcierałam kiedyś wieczorem płyn Joanna Rzepa albo wodę pokrzywową albo płyn ze skrzyppem Kulpol (genialny, ale nigdzie go nie mogę dostać () i wydaje mi się, że te wcierki ograniczały przetłuszczanie się skóry głowy.

Faktycznie - kontrola zdjęciowa to zło Mam wrazenie, że zamias rosnąć, włosy skracają się i jest ich mniej.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Myślę, że pryskanie po włosach ekstraktami ziołowymi na alkoholu przynieść może więcej szkody niż pożytku

Witam znów Rozpoczęłam kolejną kurację długościową - drożdże + kozieradka w skalp, koniec: 20 luty, cel - loki do połowy łopatek
kascysko - jak sprawuje się u Ciebie kozieradka? Czy ten "napar" do wcierania ma intensywny zapach?
Stosujesz tak jak Aga BJ czyli po umyciu zostawiasz na włosach do następnego mycia?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora