Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-20, 04:36   #42
Zuzja_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witam! Mam pewne obawy które chciałbym rozwiać. Moje cykle są zazwyczaj regularne 28 dni, czasami zdarzało się 27 dni, ale bardzo sporadycznie. 3 stycznia pięściam się z chłopakiem. Doszło do bardzo krótkiej penetracji (ok. 3 minuty) bez wtrysku, wewnątrz pochwy. Według kalendarza był to pierwszy dzień płodny. 18 stycznia dla pewności zrobiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny. W dniu przewidywanej miesiączki, czyli 22 stycznia zrobiłam kolejny test i kolejny z wynikiem negatywnym. Tego samego, późniejszych godzinach przyszła miesiączka. Była normalna, z normalną obfitościa i trwała tradycyjnie 6 dni. Po tym czasie kilka razy uprawiałam seks pralni z moim chłopakiem (raz w dni płodne), bez penetracji i bardzo uważalismy Od 30 stycznia do 7 lutego byłam przeziębiona. Przez 5 dni przyjmowałam antybiotyk. Od 13 lutego mam silne bóle piersi, są nabrzmiale, tkliwe, pobolewalo mnie tez podbrzusze tak jak na okres. Okres miałam dostać wczoraj, czyli 18 lutego. Miesiączka się nie pojawiała. Ok. godziny 15 zrobiłam test. Wyszedł negatywny. Rano 20 lutego zrobiłam 2 testy wyszły negatywne. Czy mam powody do niepokoju, że zogłabym być w ciąży?
Zuzja_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując