Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-23, 16:48   #3627
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na pierwszym badaniu krwi, progesteron i morfologia, w piątek odbieram wyniki. Trochę się boję, co mi tam pokaże Teraz tylko czekam na okres i robię estradiol, prolaktynę, FSH i testosteron.
Niby dużo osób mówi, że nie bada się hormonów przed doborem tabsów, ale dla mnie to nie do pojęcia- przecież różne tabletki zawierają różne hormony, tak? I jeśli np okaże się, że ja mam zbyt wysoki estrogen, no to wtedy powinnam dostać tabsy bez estrogenu (albo z niższą jego dawką), a jeśli mam zbyt wysoki testosteron, to muszę dostać takie o działaniu antyandrogennym... Czy to nie o to chodzi??? [emoji51]
Rozumiem, że nie ma powodów do robienia badań przed tabsami jeśli ktoś nie ma zaburzeń hormonalnych. Ale kiedy ja na 99% mam to chyba powinnam? Bo już się gubię



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W obecnych czasach mamy tabletki jednoskladnikowe i dwu. Te dwu maja estrogen i progesteron w praktycznie takich samych ilościach. Za dużego pola do popisu nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując