Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-07, 17:36   #906
Aleks54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 2
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Witam, piszę ten temat bo nie wiem, jak rozgryźć partnerkę i odczytać jej myśli i fantazje odnośnie seksu na tzw. "dwa baty".



Generalnie jesteśmy w związku 3 lata, ona ma 22 lata. Dziewczyna bardzo lubi ostry seks - klapsy, ciąganie za włosy, szyję, wyzywanie i mówienie rzeczy typu "jestem twoją szmatą" "ruchaj mnie jak chcesz" "jestem twoją kure*ką" itp, robienie loda na ostro z dawaniem z liścia itp.



Wiele razy próbowałem ją podgadać i sprawdzić, czy nie ma ona przypadkiem jeszcze ostrzjeszych fantazji, np. trójkąt, podwójna penetracja czy gangbang. Za każdym razem jednak stanowczo zaprzecza i wręcz denerwuje, że podejrzewam ją o takie rzeczy. Jednak w łóżku, gdy uprawiamy seks, często trzymam ją za twarz lub wkładam palec do buzi a ona go ssie (po seksie mówi, że podnieca ją to bardzo jak tak robi) - jest więc w tym jakaś namiastka dwóch naraz Również gdy robi mi loda, zawsze chce, bym w tym samym czasie ją palcował - zazwyczaj dochodzi wtedy w 20 sekund. Również jest tu jakaś namiastka dwóch naraz.



No i nie wiem jak to rozumieć - czy ona po prostu lubi tylko ze mną takie zabawy w buzi i w cipce naraz, czy tez ma skrytą fantazje i podnieca ją myśl o tym, ze moglaby byc posuwana przez dwóch facetów naraz. Moze wstydzi sie o tym mowic, zeby nie wyjsc na nieporządną? Ogólnie jest bardzo normalną, cichą i spokojną dziewczyną, nie jest imprezowiczką ani nic w tym stylu.



Macie pomysł jak ją rozgryźć skoro sama bezpośrednio nic na ten temat nie mówi, a może z samych faktów, które wam przedstawiłem jest już ktoś w stanie wyciagnac jakies wnioski?
Aleks54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując