Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-17, 16:24   #926
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Czy są tu osoby, które mają za sobą doświadczenie trójkąta z jakąś parą, tak totalnie na luzie i mogą się na ten temat wypowiedzieć?
Postanowiłam jakiś czas temu wreszcie zacząć korzystać z życia na maksa i zdecydowałam się zrealizować odwieczne marzenie seksu z inną dziewczyną. Jednak przy okazji poszukiwań dostałam również ofertę seksu.... od pary. Najpierw odmówiłam ale nie powiem, są dosyć uparci i się nie poddają, zagadując co jakiś czas, czy może jednak Z jednej strony w sumie czemu nie, a z drugiej jakoś się wstydzę xD, mam też opory typu, czy laska nie będzie zazdrosna widząc mnie z jej facetem (aczkolwiek mówili, że już mają takie przygody za sobą i było zawsze super) i wiem, że w takiej sytuacji mimowolnie nie czułabym się na 100% swobodnie, hamując się z pewnymi zachowaniami w stosunku do faceta. Czy ktoś, kto tego doświadczył jako 'ta trzecia/ ten trzeci' mógłby opowiedzieć, jak to wyglądało z Waszej perspektywy? Warto było czy wyszedł z tego jakiś kwas? Będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi.
Dla mnie temat jest dość prosty. Jeśli Twym pragnieniem jest dotyk innej kobiety to zrób to na początku z dziewczyną. Czy to będzie tylko 1+1 lub pozwolisz np panowi z tej parki patrzeć ale z boku bez dotykania Ciebie to juz kwestia fantazji. Jeśli bys wybrała drugi wariant to zawsze możesz powiedzieć do jej partnera że może się przyłączyć np po pół godzince. Ale zdecydowanie zaczynasz od seksu tylko z dziewczyną. Więc sama dziewczyna lub parka ale facet na początku bierny. Miłej zabawy
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując