Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-18, 10:20   #2857
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dzień dobry co słychać? ja dziś 3 dzień na L4 i czuję się jakoś dziwnie, jak na wakacjach;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

I myślimy nad imieniem dla synka intensywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja w pracy więc dni mijają szybko
u nas imię wybrane dawno temu


rodzić mogę i sama (w sensie z lekarzem i położną ) ale bez połówkowego oszaleję...

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja też płci jeszcze nie znam, dlatego między innymi zależy mi na tym usg, no i żeby sprawdzić czy wszystko w porządku, bo ostatnie usg miałam w styczniu.
Czuję ruchy, to chyba jest dobrze, ale czasami mnie pobolewa prawy jajnik, może to ta torbiel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też ostatnie usg 29.01 :/

u mnie też prawdopodobnie torbiel. taką w każdym razie mam nadzieję, bo na lewym jajniku torbiel okazała się potworniakiem i tylko prawy jajnik mi został

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
A w ogóle, kiedy chciałybyście założyć grupę na fb? I czy w ogóle? Myślałyście o tym? Przyznam szczerze, że na forum dużo mniej wygodniej mi się pisze i ciężko mi się wbić w rozmowę [emoji85]
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myślę, że połowa ciąży to dobry czas na grupę trochę się już "znamy" można pomyśleć poważnie o tym
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora